Kripto HaberleriAnalizMorgan Stanley Analistlerinden Bitcoin Açıklaması: "Boğa İçin Bu İki İşarete Dikkat!"

Morgan Stanley Analistlerinden Bitcoin Açıklaması: “Boğa İçin Bu İki İşarete Dikkat!”

Takip et

Amerikan bankacılık devi Morgan Stanley’e göre, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin için yeni bir boğa koşusuna işaret edebilecek iki önemli faktör var.

Morgan Stanley Analistleri, Bitcoin İçin İzlenmesi Gereken İşaretleri Açıkladı

Bankanın analistleri, ABD Merkez Bankası’nın genişlemeci para politikasına geçmesinin yeni bir ralliyi tetikleyebileceğine inanıyor.

Terra ekosisteminin çöküşünün hemen ardından büyük bir kriz yaşayan kripto para kredi şirketlerinden hayatta kalmayı başaranlar da halen yüksek getiriler sunmaya devam ediyor.

Kripto para vadeli işlem piyasası, önemli düzeltmelere rağmen sağlıklı kalmaya devam ediyor.

Morgan Stanley, kaldıraç kullanılabilirliğinin de kripto piyasasının yeni bir rallinin eşiğinde olabileceğine dair önemli bir işaret sayılabileceğini belirtti.

İlgili Haber
Bloomberg Analisti Bitcoin'de 100.000 Dolar İçin Sadece Zaman Meselesi

Bir başka büyük Amerikan bankacılık kurumu olan JPMorgan’a göre, kripto para piyasaları zaten “bir dip buldu”. Bankanın analistleri Ethereum’un yaklaşan Merge yükseltmesini Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için ana yükseliş katalizörü olarak görüyor.

Mike Novogratz kısa bir süre önce, FED’in enflasyonu kontrol altına almak için faiz oranlarını agresif bir şekilde artırması nedeniyle Bitcoin fiyatının yakın gelecekte 30.000 dolar seviyesine çıkmasının olası olmadığını öngörmüştü. Bununla birlikte, önde gelen yatırımcı uzun vadede yükselişe inanmaya devam ediyor.

Öte yandan Bloomberg’den Mike McGlone kısa bir süre önce, en büyük kripto para biriminin 100.000 dolar seviyesini geri kazanmasının yalnızca “an meselesi” olduğunu iddia etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları