Haberler

Moskova Durmuyor: Rusya’da Binance Engellendi!

Binance'a erişim engeli getirildi.

Moskova yönetimi kripto para birimlerine karşı Çin gibi hareket etmeye başladı. Son dönemde kripto para yasaklarının ardından 2. borsa engellemesi haberi de bugün gündeme bomba gibi düştü. Binance tarafından yapılan açıklamada tüm müşteri fonlarının güvence altında olduğu ve güvende bulunduğundan söz edilirken, “Rusya’da yaşanan durumla ilgili müşterilerimiz VPN olmadan erişim sağlayabiliyor. Bir engel kararı var ancak bu siteye girişe engel olmuyor” denildi.

Rusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu (Roskomnadzor) tarafından uygulanan erişim engeli kararına yerel bir bölge mahkemesinin karar verdiği sorgularda görülüyor. Ancak kararın nedeni hakkında herhangi bir yasal açıklama bulunmuyor.

Moskova bir süre önce kripto paralara 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yasaklar getirdiğini duyurmuş ve aynı zamanda ülkedeki birçok kripto para haberleri ve listeleme sitelerine erişim engeli getimişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu