Haberler

Moskova’da Kripto Para Yatırımcılarının Sayısı Artıyor

Başkan Putin yönetiminin aldığı kararlardan memnun olmayan ve ekonomik kötü gidişatın ilerlediğine değinen Moskovalılar kripto para almaya devam ediyor.

ABD’nin ağır yaptırımları karşısında ekonomik olarak eli kolu bağlı olan, ABD karşıtı olmasından dolayı özellikle dünyanın çok sayıda ülkesinin ticaret ortaklığı yapmak konusunda belli başlı konular dışında asla içli dışlı olmadığı Rusya Federasyonu’nda asgari ücretin düşüklüğü, ülkede fakirliğin günden güne daha fazla artıyor olması ve rakamlarda bunun açıkça belli olması soru işaretlerine sebep oluyor.

Rusya vatandaşlarının son dönemde özellikle kripto para birimlerine çok daha fazla talep gösterdikleri, son Anayasa oylamasından sonra döviz kurunu daha fazla yükselmesi beklentisinde olunduğu bildiriliyor.

Washington yönetimi ile bu dönemde çok sayıda ayrılık ve yeni düzenlemelere gitmek zorunda olan Rusya’da döviz kurunun yükselmesi durumunda ülke ekonomisinin bu corona virüsü döneminde çok daha büyük hasarlar görebilecek olduğuna değiniliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu