Haberler

Moskova’nın Kripto Para Yasaları ”İtibar” Görmeyecek

Moskova, kripto para yasaları çıkarmak istiyor.

Bir yasak, bir yasa diyen Moskova yönetimi dün yaptığı açıklamada kripto para birimi yasalarının üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Rusya’nın başkenti olan Moskova’da yönetim kripto para birimi yasaları ile ilgili çalışmalar yaparken, bu konuda henüz kesin bir adım atılmadı. Rusya Maliye Bakan Yardımcısı tarafından 2 hafta içerisinde kripto para yasalarının büyük bir bölümünün parlamentoda onaylanabilecek olduğunu açıklaması ise ülkede bir takım eleştirilere sebep oldu.

Moskova’da yaşayan 150 bin Bitcoin ve altcoin yatırımcısı, Moskova’nın kararlarının saygın olarak kabul edilmeyecek olduğunu, kripto para yasaklarından söz ederken bir anda nasıl oldu da kripto para yasaları çıkarmaya karar verdiklerini sordu. Moskova yönetiminin çıkaracağı kripto para yasalarının ”yasaklar” ile dolu olabilecek olduğunu iddia edenlerde vardı.

Rusya’da kripto para yasakları bir dönemin kapanmasına sebep olabilecek yasaklar olabilecek olsa da ülkede Başkan Putin yönetimi ekonomik krizler mücadele etmek için her türlü alternatif yönetimi deniyor ve bu yönetim yöntemlerin birçoğunun değişmesini içeriyor. Kripto para yasalarının ne zaman çıkacak olduğu hakkında ise kesin bir bilgi bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu