Haberler

Japon Banka: Kripto Para Çıkaracağımız İddiaları Yalan!

MUFG Bank yetkilisi yerel basında çıkan haberlerin ardından ülke basınına açıklama yaptı.

Kripto para birimi üretimi için harekete geçecekleri hatta geçtikleri iddia edilen Japonya’nın en büyük banka gruplarından MUFG Bank bugün konu ile ilgili üst düzey yetkilisi tarafından açıklama yapıldı. Açıklama kapsamında kripto para üretimi veya herhangi bir bu tür alanda atılım yapmayacakları bankanın planları arasında bu tür bir konu veya işlem olmadığı açıklandı. Yapılan açıklamada yeni şirketler ile ortaklıklar kurulmaya devam edileceği ancak bu şirketler ile kripto para birimi hakkında herhangi bir anlaşma veya ortaklık kurulmasına sıcak bakmadıkları ve planlarının bulunmadığı açıklandı.

Banka hakkında kripto para birimi üretecek olduğu iddia edilmiş ve gelecekte kendi kripto para projesini ortaya çıkarabilecek olduğu bile iddia edilmişti. Konu hakkında yapılan MUFG Bank yetkili açıklamasından sonra haberlerin doğru olmadığı bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu