bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriNFTMüzik Devi Spotify NFT Desteği Sunmaya Hazırlanıyor Olabilir!

Müzik Devi Spotify NFT Desteği Sunmaya Hazırlanıyor Olabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsveçli müzik yayıncılığı devi Spotify, hizmetlerine Blockchain ve NFT’leri de ekleyecek. Gelişme, çok daha fazla kazanç elde edebileceğini düşünen sanatçılar tarafından sevinçle karşılandı.

Spotify NFT ve Web3 Alanlarında İş İlanı Açtı

Spotify’ın kısa bir süre önce paylaştığı iş ilanlarıyla birlikte şirketin Web 3.0 alanında çalışacak kişiler aradığı ortaya çıktı. Web 3.0 kavramı, Blockchain teknolojisi sayesinde internetin merkeziyetsiz bir hale gelmesini tanımlıyor.

Şirketin paylaştığı iş ilanlarından ilkinde Web 3.0 üzerinde çalışacak bir keşif ekibinden ve bu “deneysel büyüme” ekibine katılması istenen mühendislerden bahsediliyor. Adayın şirketin Web 3.0’a doğru olan büyümesinden sorumlu olacağı belirtiliyor.

Diğer bir iş ilanında ise Spotify “İnovasyon ve Piyasa İstihbaratı” grubuna katılacak bir yönetici aranıyor. Bu iş ilanı için aranan kişinin “içerik, içerik üreticiliği, medya, Web3 ve yeni ortaya çıkan teknoloji endüstrilerinde” tecrübeli olması bekleniyor.

Son gelişme ile birlikte Spofity, Web3 ve NFT dünyasında katılan dünya devi teknoloji şirketleri arasında girdi. Kısa bir süre önce Meta CEO’su Mark Zuckerberg yaptığı açıklamasında Instagram üzerinde yakında NFT’lerin destekleneceğini söylemişti.

İlgili Haber
Mark Zuckerberg'den Instagram Ve NFT Açıklaması!

Bu ayın başında ise P2P dosya paylaşım platformu Limewire, piyasaya bu kez bir NFT pazarı olarak geri dönmek istediğini duyurdu. Platform, rakibi BitTorrent’in TRON kurucusu Justin Sun tarafından 2018 yılında satın alınmasının ardından yaptığı gibi “daha olgun bir platform” haline gelme hedefi olduğunu açıkladı.

Bununla birlikte NFT’lerin toplam hacminin 2022 yılında yavaşlama belirtileri gösterdiğini biliyoruz. Bu nedenle kripto para endüstrisi NFT’ler için yenileyici bir girişim olarak müzik sektörüne odaklanmaya başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları