Haberler

NASAA: 2020’de Kripto Paralar En Riskli İlk 5 Yatırım Arasında!

Kuzey Amerika Menkul Kıymetler Yöneticileri Birliği (NASAA), bugün yayınladığı açıklama ile 2020 yılında kripto paraların büyük risklere tabii olduğunu ve 2020 yılının en riskli ilk 5 yatırımcı aracı olacağını açıkladı.

Kripto paralar 2020’ye gelmeden 2020 yılında neler olabilecek olduğu konuşulmaya başladı. Kuzey Amerika Menkul Kıymetler Yöneticileri Birliği (NASAA) ise bu konuda 2020 yılının en riskli yatırım araçları arasında ilk 5 yatırımcı aracı içerisinde yer aldığını ve bu tür ‘ponzi’ benzeri yatırım görünümlü araçlardan uzak durulması gerektiğini açıkladı.

NASAA başkanı ve New Jersey Menkul Kıymetler Bürosu başkanı Christopher Gerold, bu konu hakkında şöyle konuşuyor;

Yatırım garantisi veya çok düşük risk olan yatırım araçları ile yüksek getiri vaat eden iddialara asla inanmayın. Bu tür yatırım araçları ponzi veya benzer sahtekarlık programlarının bir parçasıdır.

Kripto paralar tehdit olarak görüldü

Açıklamada NASAA kripto paraların yatırımcılar için bir tehdit olduğunu ve 2020’de mümkün mertebe asla yatırım yapılmaması gerektiğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu