binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerNASAA kripto paraları inceliyor

NASAA kripto paraları inceliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kuzey Amerika Menkul Kıymet Yöneticileri Birliği (NASAA), kripto paralar ile ilgili onlarca farklı araştırmayı sürdürmeye devam ediyor. Dünyada kripto paraların yaygın hale gelmeye başlaması ile birlikte dünyanın en büyük ekonomisi olan ABD’nin yanıbaşında komşu ülke olan yine dünyanın en büyük ekonomilerinden Kanada ile birlikte araştırmalar yaptığı öğrenildi.

Kuzey Amerika Menkul Kıymet Yöneticileri Birliği (NASAA) bünyesinden yapılan açıklamada 200’den daha fazla kripto para projesinin araştırma altında olduğu ve bu projelerin nasıl, nereye ve ne zaman tam anlamı ile etkili olabilecek olduğunun analizlerinin yapıldığı paylaşıldı. ABD’nin kripto paralar konusunda daha etkili adımlar atması ve Kanada ile ortak olarak kripto para projelerini araştırmaya başlaması ise kripto paralar üzerinde bir takım gizlilik ve güvenlik endişelerini aşmak, olası sorunlar yaşamadan sorunların önüne geçmek için olduğu tahmin ediliyor.

ABD yönetiminin hali hazırda binlerce farklı kripto para projesi ile ilgili bilgiye sahip olması, ülkesinde artan kripto para kullanımı ile vatandaşların güvenliğini sağlamak için nasıl adımlar atılabilecek olduğunu belirlemek için çalıştığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail