Kripto HaberleriHaberlerNasdaq Borsası Bitcoin Üzerinde Yeni Zirveler Yaratabilir

Nasdaq Borsası Bitcoin Üzerinde Yeni Zirveler Yaratabilir

Takip et

Dünyanın en büyük 2. borsası konumunda olan Nasdaq ile ilgili olarak Chicago merkezli bazı iddialar ortaya atılıyor. İddialara göre Nasdaq borsası son dönemde Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ilgili bazı konular üzerinde çalışıyor ve bu çalışmalar kripto paraları daha fazla zirveye taşıyabilecek güce sahip iddialar yönünde oluyor.

İddialara göre dünyanın ekonomi devi konumunda olan borsası Nasdaq, alacak olduğu kararlar ile ilgili pek fazla detay maalesef şu aşamada bulunmuyor. Ancak iddialara göre Nasdaq tarafından alınacak kararlar sonucunda atılacak olan adımların Bitcoin ve diğer kripto paraların bir anda fırlamasına yani yükselmesine sebep olabilecek olduğu, çok daha iyi bir döneme girilebilecek olduğu iddiaları ortaya atılıyor.

Çok Büyük Önem Taşıyor

Nasdaq dünyada en çok önem taşıyan değerlerden birisi olduğu üzere dünyanın en fazla tanınmış borsası olarak biliniyor. ABD’de aktif olarak kurulu olan ve sürekli olarak karşımıza çıkan Nasdaq borsasının alacak olduğu kripto para kararları da benzer şekilde geleceğe yönelik olarak alınacak kararlar büyük önem taşıyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları