Kripto HaberleriHaberlerNasıl Kripto Para Alabilirim?

Nasıl Kripto Para Alabilirim?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası gün geçtikçe kendini daha da ilerleten bir sisteme sahip. Piyasada bulunan birçok para birimi olsa bile yenileri de hala çıkmaya devam ediyor. Bu da yatırımcıların imkanlarını genişletiyor ve kripto para alma konusunda araştırmalara insanları sevk ediyor. Kredi kartıyla bile alım yapmak oldukça basit. Peki bu nasıl yapılabilir?

Kripto Para Alma İşlemi Aslında Çok Kolay

Sürekli olarak kripto para almak isteyip de nasıl yapılacağını bilmediğiniz için vazgeçenlerden biri misiniz? Ya da zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında 3 adımda Bitcoin ve türevi olan kripto paraları kredi kartı ya da banka kartı ile alabilmek çok basit. Nasıl mı?

  1. Cex.io diye bir sitenin kullanılması gerekiyor. Bu site üzerinden alım yapmak mümkün. İlk adımda bu siteye girip yeni bir profil açmak gerekecek.
  2. Profilinizi açtıktan sonra satın almak istediğiniz miktarı belirlemeniz için karşınıza bir ekran gelecek.
  3. Miktarı belirledikten sonra otomatik olarak dolar bazında olan ücret liraya çevriliyor ve kartınızın bilgilerini kullanarak ödemeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

İşte hepsi bu kadar kolay!

100’den Fazla Ülke Bu Siteyi Kullanıyor

Şu anda daha çok Bitcoin alımlarında tercih edilse de ilerleyen zamanlarda her para birimine kapı aralanacağı tahmin ediliyor. Bu sitenin genel amacı, diğer ticaret sitelerinin de Bitcoin almasını daha kolay hale getirmek. Şu anda dünya genelinde toplamda 100 ülkeden fazla bir kesimde bu site aktif olarak kullanılıyor.

Türkiye Borsalarında İşlem Yapmak İsterseniz

Eğer yurtdışı borsalarından değilde Türkiye’de hizmet veren borsalardan Bitcoin ya da altcoin almak isterseniz bunun da yolu var. Türkiye’nin en büyük pazar hacmine sahip borsalarından olan BTCTurk ya da Paribu borsalarından havale yoluyla ya da Papara sistemini kullanarak kolay bir şekilde Bitcoin, Ethereum ya da Ripple alabilirsiniz. Sitelere girip kayıt olduktan sonra onaylı hesap olabilmeniz için bazı adımları tamamlamız gerekiyor. Daha sonra yine sitedeki yönergeleri izleyerek para yatırıp kripto para alabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları