BitcoinHaberler

“Ne Yaparlarsa Yapsınlar Bitcoin Durdurulamaz!”

Kripto paralarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Blockchain uzmanı Caitlin Long, Bitcoin'in engellenemez bir yapıya sahip olduğunu belirtti.

Bir süre önce yayınlanan taşınabilir dijital yayında (podcast) Wyoming merkezli Blockchain uzmanı Caitlin Long kripto paralarla ilgili konuştu. Caitlin Long’a göre Amerika’daki federal hükumet kripto paralarla ilgili doğru adımlar atmıyor.

Özellikle Amerika başkanı Donald Trump’ın kripto paralarla ilgili tutumu, Amerika hükumetinin kripto değerlerle ilgili gelişmeleri ağırdan alması ve Federal Rezerv Başkanı ile Neel Adalet Bakanlığının da Bitcoin ve genel anlamda kripto piyasasıyla ilgili olumsuz yorumları düşünüldüğünde gerçekten de Amerika’nın global dünya ekonomisinde en büyük tetikleyici ve belirleyicilerden biri olmasına rağmen kripto paralara karşı hala olumsuz bir tutum içerisinde olması Long’un düşüncelerini kanıtlar nitelikte.

Ancak Long tüm bu tutum ve olumsuz gelişmelere rağmen herhangi bir yasaklama ya da baskı unsurunun Bitcoin için çok da etkili olmayacağını, ABD hükumeti bir gün borsaları yasaklasa bile Bitcoin’in işlevselliğinden bir şey yitirmeyeceğini ifade etti. Long ayrıca ABD’deki vergilerin kripto yatırımcılarının belini bükmeye devam edeceğini ancak ne yaşanırsa yaşansın Bitcoin’in durdurulamaz bir yapıda olduğunu dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu