blank
Haberler

“Ne Zaman Açılacak?” Diye Soruluyordu, KuCoin Tamamen Açıldı!

KuCoin kripto para borsası büyük hack olayının ardından aylar geçmesine rağmen tamamen açılmamıştı.

Eylül ayında milyonlarca dolarlık hack olayı sonrasında KuCoin para çekme ve para yatırma işlemlerine belirli limitler koymuş ve yasaklar getirmişti. Bugün KuCoin Blog tarafından paylaşılan açıklamada bugünden itibaren kripto para birimi borsasının tamamen para çekme ve yatırma işlemlerine izin verecek olduğu açıklandı. Bir süredir bazı kripto para birimleri ile ilgili Ekim ayından itibaren işlem yapılmasına izin veriliyordu.

Ancak birkaç kripto para birimi dışında olan altcoinlerle ilgili işlem yapılmasına ise izin verilmiyordu. Artık bugünden itibaren tamamen işlemlere izin verecek olan KuCoin’in bu süreçte milyonlarca dolar değerinde gelir kaybına uğradığı ayrı bir sorun olarak gündemde tutuluyordu.

275 milyon doları aşan hack olayında 200 milyon doların geri alındığı iddia edilirken kalan fonların ele geçirilmesi için çalışmaların devam ettiği biliniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu