Kripto HaberleriHaberlerNew Jersey Menkul Kıymetler Komisyonu Ofisi: 2 ICO Projesi Durduruldu!

New Jersey Menkul Kıymetler Komisyonu Ofisi: 2 ICO Projesi Durduruldu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New Jersey Menkul Kıymetler Komisyonu Ofisinden yapılan resmi açıklamada eyalette 2 şirketin ICO projesine durdurma kararı aldırıldığı açıklandı. Bir süre önce Rus şirketlerin ICO projelerine dikkat edilmesi hakkında bir takım uyarılar yayınlayan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ICO konusunda ise eyalet ofislerinin daha sıkı güvenlik önlemleri alacak olduğunu ve bunun sonucunda ABD’nin ICO konusunda daha çok güvenli olacak olduğunu açıkladı.

2 ICO için New Jersey savcılığı tarafından durdurma emri gönderilirken, 2 şirketinde derhal uyarıldığı ve acil olarak 2 ICO projesinin durdurulması konusunda yargı kararının eyalet yetkililerine gönderildiği açıklandı. Eyalette alınan bu karar sonucunda 2 ICO projesinin durdurma kararına uyması ve bu kararda yazılı olan resmi süre ve sınırlar dahilinde hareket etmeleri gerekecek.

ICO projeleri ABD’de son dönemde takip ediliyor ve binlerce insanın gelecekte olası sorunlar ve dolandırıcılık vakaları yaşamasının önüne geçilmeye çalışıyor. ICO konusunda ABD’nin aldığı kararların dışında Rusya, Hong Kong ve diğer birçok ülkede yeni önlemler almayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları