Haberler

New Jersey Menkul Kıymetler Komisyonu Ofisi: 2 ICO Projesi Durduruldu!

New Jersey Menkul Kıymetler Komisyonu Ofisinden açıklama yapıldı.

Nexo

New Jersey Menkul Kıymetler Komisyonu Ofisinden yapılan resmi açıklamada eyalette 2 şirketin ICO projesine durdurma kararı aldırıldığı açıklandı. Bir süre önce Rus şirketlerin ICO projelerine dikkat edilmesi hakkında bir takım uyarılar yayınlayan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ICO konusunda ise eyalet ofislerinin daha sıkı güvenlik önlemleri alacak olduğunu ve bunun sonucunda ABD’nin ICO konusunda daha çok güvenli olacak olduğunu açıkladı.

2 ICO için New Jersey savcılığı tarafından durdurma emri gönderilirken, 2 şirketinde derhal uyarıldığı ve acil olarak 2 ICO projesinin durdurulması konusunda yargı kararının eyalet yetkililerine gönderildiği açıklandı. Eyalette alınan bu karar sonucunda 2 ICO projesinin durdurma kararına uyması ve bu kararda yazılı olan resmi süre ve sınırlar dahilinde hareket etmeleri gerekecek.

ICO projeleri ABD’de son dönemde takip ediliyor ve binlerce insanın gelecekte olası sorunlar ve dolandırıcılık vakaları yaşamasının önüne geçilmeye çalışıyor. ICO konusunda ABD’nin aldığı kararların dışında Rusya, Hong Kong ve diğer birçok ülkede yeni önlemler almayı sürdürüyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı