Altcoin

New York Borsası Eski Başkanı, Bu Altcoinin Ekibine Katıldı!

New York borsasının ilk kadın başkanı Stacey Cunningham bundan böyle bu altcoin için çalışacağını açıkladı.

Uniswap (UNI) altcoini tarafından atılan bir Tweet’e göre, eski New York Borsası (NYSE) başkanı Stacey Cunningham, Uniswap Labs’e danışman olarak katıldı.

LinkedIn hesabındaki bilgilere göre Cunningham NYSE’de neredeyse on yıl geçirmiş. Mayıs 2018’den Aralık 2021’e kadar bu kurumda başkan olarak görev yaptı ve halen yönetim kurulu üyesi olarak faaliyet gösteriyor. Cunningham NYSE’nin ilk kadın başkanıydı.

New York Borsası Eski Başkanı Stacey Cunningham Uniswap (UNI) Altcoin Ekibine Katıldı

Merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap’ın (UNI) arkasındaki geliştirici olan Uniswap Labs, Cunningham’ın “merkeziyetsiz borsanın potansiyeline ve Uniswap Labs’in daha adil piyasalara olan bağlılığına” olan inancı nedeniyle ekibe katıldığını söyledi.

Uniswap, konuyla ilgili olarak şunları ifadeleri kullandı:

“Stacey TradFi sektöründe işlerin nasıl hallolduğunu gördü ve daha iyi bir DeFi sistemi için bizim ekibimizle çalışmak için heyecan duyuyor.”

Geçtiğimiz yıl TradFi sektöründe işe alım dalgası yaşayan pek çok kripto şirketinde olduğu gibi, Uniswap Labs’in son dönemde işe aldığı tek isim de Cunningham değil.

İlgili Haber
Piyasa Düşerken Binance, Kraken ve Bu Altcoin İşe Alımları Artıracağını Açıkladı!

Ekim 2021’de Uniswap Labs, eski Obama sözcüsü Hari Sevugan’ı yeni iletişim şefi olarak işe almıştı. Bir önceki Haziran ayında da Mary-Catherine Lader’i ilk COO’su olarak bünyesine kattı. Lader daha önce BlackRock’ta portföy yönetim aracı Aladdin için sürdürülebilir yatırım araçları geliştiren bir ekibi yönetiyordu.

Piyasadaki son düşüş sırasında birçok kripto para şirketi eleman sayısında küçülmeye gidiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu