Haberler

New York Eyalet Meclisi Bitcoin’i Araştıracak

New York Eyalet Meclisi alınan karar sonucunda kripto paralar ile ilgili araştırmalar yapacak. Kripto paraların eyalet içerisinde ne denli zarar ve yararlarının olabilecek olduğu konusunda ekiplerce yapılacak olan araştırmada Bitcoin başlıca olmak üzere diğer kripto paralarında etkileri ve durumları gözden geçirilecek. Bu gözden geçirme sonucunda kripto paralar ile ilgili nasıl bir sonuç ortaya çıkacak merak konusu olurken, kripto para dünyasının bu araştırmadan memnun olmayacağı kesin.

Bitcoin ile ilgili araştırmalar ABD’nin diğer eyaletlerinde de yakın zamanda yapılabilecek olduğu şeklinde değerlendiriliyor. Eyaletlerde yapılan ve yapılacak olan kripto para araştırmalarının fazlası ile dikkat çekici olduğu belirtilirken, tam anlamı ile nasıl sonuçlar alınacak olduğu şu aşamada düşünülemiyor bile.

Madencilik Araştırılacak

New York Eyalet Meclisi sadece kripto paraları değil kripto para madenciliği konusunda da detaylı bir araştırma yapacak ve bunun sonucuna göre hareket edecek. Bu sonuç nasıl olur ve ne yönde olur bilinmezken gelecekte kripto paralar ile ilgili ABD‘nin yerel yönetimleri daha fazla araştırmalar yapacaklar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu