Haberler

New York Mahkeme Yargıcı: Bitfinex Ve Tether Belgeleri Teslim Etmek Zorunda!

New York mahkeme yargıcı, Bitfinex ve Tether'in mahkemenin istediği tüm bilgilere ait belgeleri teslim etmek zorunda olduklarını açıkladı.

New York mahkeme yargıcı bugün Bitfinex kripto para birimi borsası ve Tether’in tüm verileri derhal kendilerine mahkemeye teslim etmesi gerektiğini, aksi durumda daha farklı işlemler yapacak olduklarını açıkladı. ABD’de bir süredir bu belgeler zaten istenen belgeler arasındaydı. Ancak belgeler bir türlü mahkemeye ulaştırılmadı.

ABD’li yargıçlar “belgeler elimizin altında olmalı” derken, 2 şirket ise bu konuda belge ve bilgi teslim etmekten yana pek olumlu ve ılımlı durmuyor.

850 Milyon Dolarlık Zararla İlgili

İstenen belgeler 850 milyon dolarlık zararla ilgili olmasına rağmen her 2 şirketin olumsuz davranması ve son belge teslimat tarihinin geçmesi bazı soru işaretleri oluşturan detaylar arasında gösteriliyor.

*Bitfinex ve Tether bilgi ve belgeleri ayrı teslim etmek zorunda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu