Kripto HaberleriHaberlerNew York Mahkeme Yargıcı: Bitfinex Ve Tether Belgeleri Teslim Etmek Zorunda!

New York Mahkeme Yargıcı: Bitfinex Ve Tether Belgeleri Teslim Etmek Zorunda!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New York mahkeme yargıcı bugün Bitfinex kripto para birimi borsası ve Tether’in tüm verileri derhal kendilerine mahkemeye teslim etmesi gerektiğini, aksi durumda daha farklı işlemler yapacak olduklarını açıkladı. ABD’de bir süredir bu belgeler zaten istenen belgeler arasındaydı. Ancak belgeler bir türlü mahkemeye ulaştırılmadı.

ABD’li yargıçlar “belgeler elimizin altında olmalı” derken, 2 şirket ise bu konuda belge ve bilgi teslim etmekten yana pek olumlu ve ılımlı durmuyor.

850 Milyon Dolarlık Zararla İlgili

İstenen belgeler 850 milyon dolarlık zararla ilgili olmasına rağmen her 2 şirketin olumsuz davranması ve son belge teslimat tarihinin geçmesi bazı soru işaretleri oluşturan detaylar arasında gösteriliyor.

*Bitfinex ve Tether bilgi ve belgeleri ayrı teslim etmek zorunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları