Haberler

New York Valisi Andrew Cuomo: Kripto Para Şirketleri Maliyetleri Ödemeli

New York Valisi Andrew Cuomo, yerel yasalar uyarınca lisanslı kripto para birimi firmalarının gözetim ve düzenleme maliyetlerini karşılamalarını istedi.

Yerel yasalar uyarınca kripto para birimi şirketleri üzerinde gerekli adımların atıldığını ve daha çok düzenlemeye gereksinim duydukları uyarısında bulunan New York Valisi Andrew Cuomo, bu konuda gerekli tüm adımların atılacak olduğu açıklamasında bulundu.

Kripto para birimi şirketlerinin gözetimi için milyonlarca dolar harcandığı ve bu gözetim-izleme harcamalarının tamamının yerel kripto para şirketlerince karşılanması gerektiğine değindi.

New York Valisi Andrew Cuomo, açıklamasında yeni yasaların maliyetlerinin de kripto para birimi şirketleri tarafından karşılanmasını isterken bunun tüm yasaları ve tüm izleme-gözetim maliyetlerini kapsamadığı sadece belirli konularda olduğu açıklandı.

ABD’de kripto para birimlerinin yakın zamanda düzenlenmesi beklenmiyor ancak bu yıl içerisinde kripto para birimi konusunda gerekli adımların atılarak düzenlemelerin ülke geneline yayılabilecek olduğu iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu