Haberler

Nigel Green: Görmezden Gelmek İmkansız

deVere Group’un kurucusu ve CEO’su Nigel Green, kripto paraları görmezden gelmenin tamamen imkansız olduğunu ve artık kripto paraların daha fazla kullanıcısı olan paralar olduğunu açıkladı. Kripto paralar konusunda kesinlik kazanmış bir gerçeğin olduğunu bunun da kullanıcı sayısı olduğunu belirten CEO Green, devletler, şirketler ve vatandaşların kripto paraları görmezden gelmesinin mümkün olmadığının açıklamasında bulundu.

Gelişmesi ve popüler olması ile daha fazla insanın kripto paralara duyduğu ilginin arttığını ifade eden Green, bunun beraberinde kripto paralara olan ilginin daha da fazla artmasının önünde engel olmaması, her yıl daha fazla insanın kripto paralara ilgi duyar hale gelmesinin kripto paraları canlı tutacak ve tutan gelişmelerden birisi olduğunu açıkladı.

Doğru Açıklamalar

Bu açıklamalar kısa sürede kripto para sahiplerinin de olumlu yorumlarını aldı. Kripto para yatırımcıları kripto paraların gelecekte daha fazla ilgi duyulacak paralar olduğunu ve daha fazla ilginin yanında insanların sürekli olarak kripto para alımı yapması ile piyasanın daha canlı hale gelmesinde etkili olacağını belirttiler.

Green’in açıklamalarının yanında bazı analistler kripto paraların belirli aralıklarla kendisine daha fazla yatırımcı çekeceğini, hükümetlerin bu durum dolayısı ile daha rahat ve daha kesin adımlar atarak kripto paralar ile ilgili de yasalar hazırlayarak daha fazla kişinin kripto paralar adına önünü açacak olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu