Kripto HaberleriHaberlerNissan'ın CEO'sunun Kaçmasına Yardım Edene 500 Bin Dolarlık Kripto Para Ödendi!

Nissan’ın CEO’sunun Kaçmasına Yardım Edene 500 Bin Dolarlık Kripto Para Ödendi!

Takip et

ABD’li savcılar tarafından Nissan’ın eski CEO’su Carlos Ghos’un oğlu Anthony Ghosn ile ilgili yapılan açıklamada Nissan’ın patronunun Lübnan’a kaçmasına yardım eden kişilere 500.000 dolar ödendiği ve bunun 4 aylık zaman dilimi içerisinde yapıldığı doğrulandı. Yapılan açıklamada, 500.000 dolar ödemenin oğul Ghosn tarafından ABD merkezli kripto para borsası Coinbase üzerinden suçlulara aktarıldığı açıklandı. Bu paraların Coinbase üzerinden direkt olarak nakit değil kripto para birimi olarak gönderildiği de doğrulandı.

Lübnan’a kaçan ve paravan olarak Türkiye’yi kullanan Nissan’ın eski ceo’sunun özellikle de Türkiye üzerinden kaçması bazı soru işaretleri yaratmıştı. Japonya’dan kaçan ünlü işadamının bugün Lübnan’da nerede olduğu soru işareti yaratırken, özellikle ABD’li savcıların olayın peşinde oldukları belirtilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları