Kripto HaberleriHaberlerOtuz Bin İnsana Kripto Para Yasağı Uygulandı!

Otuz Bin İnsana Kripto Para Yasağı Uygulandı!

Takip et

Finlandiya merkezli finans grubu Nordea Bank sendika tarafından çalışanlarına kripto para birimi alma yasağı uygulamasından hemen sonra sendika avukatlarının desteği ile dava edildi. Mahkeme yargıcı bugün verdiği kararda Nordea Bank’ın çalışanlarına bu tür konularda kısıtlamalar getirmesinin çok normal olduğuna ve bu yasaklara uymaları gerektiğine hükmetti. Sendika kaybederken mahkeme Nordea Bank şirketler grubunu haklı buldu ve dava finans grubu lehine sonuçlandı.

Finlandiya merkezli finans grubunun bu davayı kazanmasından sonra bir anda 30 bin Nordea Bank çalışanının kripto para alması yasaklanırken bu kurala uymayan çalışanların herhangi bir hak ve tazminat alamadan işten rahatlıkla atılmasının önü yasal olarak açılmış oldu.

Belki tartışılacak karar ancak şirketler çalışanlarına bu tür kısıtlamalar getirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları