Haberler

Nouriel Roubini: Bitcoin Balonu Patladı!

''cahil-yobazları ikna etmek çok zor ve yorucu''

Nouriel Roubini, kripto para balonunu son düşüşler ile birlikte patladığını ve bundan sonra düzelmeyecek olduğunu açıkladı. Kripto paraların fiyatının düşüşe geçmesi sonrasında açıklama yapan Nouriel Roubini, 2.000 dolardan hemen sonra satışların daha büyük oranda artacak olduğunu ve Bitcoin fiyatının 100 dolar altına gerileyip sonunda ise 0 dolar olacak olduğunu iddia etmişti. Bitcoin hakkında sürekli olarak ”0 dolar hak ettiği yer, 0 dolar olana ve piyasadan silinene kadar devam edecek ve hayatımızdan silinerek yok olacak” ifadelerini kullanmış ve yatırımcıların düşüşlere hazırlıklı olması konusunda öneride bulunmuştu.

Kripto para fiyatı 20 bin dolardan 4.000 dolara kadar %80 oranında geriledi. Ben artık resmen diyebiliyorum ki kripto para balonu patlamıştır ve bundan sonrası hiç iyi olmayacaktır. Balon patladı, Bitcoin hak ettiği seviye olan 0 dolar seviyesine büyük bir hız ve süratle devam edecek. Birkaç gün boyunca artık kripto para açıklaması yapmayacağım ve kripto paralardan uzak duracağım, ”Cahil yobazları” kripto paraların bir balon olduğuna inandırmaya çalışmak kesinlikle bir zaman kaybı. Ve buna gerek görmüyorum. – Nouriel Roubini

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu