Haberler

Nouriel Roubini: Mazoşist Olmayanlar Bitcoin’lerini Satar

Kripto paralara yine nefret dolu sözlerle yüklendi!

Tone Vays’ın ”%35 ihtimal ile Bitcoin fiyatı 2.000 dolar seviyesinin altına düşecek ve bu bir beklenti” açıklamasının ardından açıklama yapan Nouriel Roubini, kripto paraların hak ettiği yerin sıfır dolar olduğunu tekrarladı. Bitcoin Cash hard forku sonrasında başlayan düşüşlerin ardından 7 gün içerisinde 3. kez açıklama yapan Nouriel Roubini, ”Bitcoin konusunda hak ettiği tutar olan 0 dolar seviyesine doğru gidecek. Vays’ın yaptığı yorumdan yola çıkarsak Bitcoin kademe kademe düşecek ve 2.000 dolar, sonra 100 dolar ve 0 dolar ile hak ettiği sıfıra düşecek ve dünyadan silinecek!” açıklamasını yaptı.

Nouriel Roubini sürekli olumsuz

Nouriel Roubini, ”mazoşist olmayan herkes Bitcoin‘lerini hemen elinden çıkarmaya başlamalı ve elinden çıkarmalı!” yorumu ile nefretine nefret kattı. Her yorumu olumsuz olan ünlü ismin, kripto paralar ile ”alıp veremediği ne?” soruları ise bugün tekrarlanırken, yatırımcılara göre Nouriel Roubini son derece olumsuz yorumlarından gelecekte Bitcoin rekor kırdığında iş anlamında kendisi zararlı çıkacak ve belki de Bitcoin almadığı için pişman olacak.

Bu ve buna benzer yorumlar %100 doğru olmadığından ve reklam/taraflı olabilecek olduğundan dikkate alırken dikkatli olmak gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu