Bitcoin

Novagratz: Kurumsal Yatırımcılar BTC’ye İlgi Duymaya Başladı, Fiyat 2 Katına Çıkacak

Ünlü yatırımcı Micheal Novagratz, Bitcoin ile değerlendirmelerde bulundu.

Son günlerdeki hareketliliği ile Bitcoin tekrar gözleri üzerine çekmeyi başardı. Tam da bu esnada yatırım şirketi koruma fonu yöneticisi ve dijital para yatırımcısı Micheal Edward Novagratz bazı açıklamalarda bulundu.

Novagratz, büyük yatırımcıların gün geçtikçe kripto para sektörüne ilgi duymaya başladığını ifade ederek, “çevremdeki çoğu büyük yatırımcı benden Bitcoin hakkında bilgi istiyor” dedi. Kurumsal yatırımcının piyasaya girmesi ile fiyatların yukarı yönlü hareketleneceğini düşünen ünlü isim, BTC’nin tekrar yeni rekorlara gebe olabileceğinin altını çizdi.

2020 yılında oldukça hareketli olan Bitcoin’in önünde bilindiği gibi bir halving süreci var. Tam da bu noktaya değinen Novagratz, önümüzdeki 6 ay içerisinde fiyatın 2 katına çıkabileceği düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu