Haberler

Nvidia: 4. Çeyrek Düşüşlerimiz Kripto Para İle İlgili Değil!

Nvidia: Satışlarımız düştü, düşüyor.

Nvidia yönetiminden yapılan resmi açıklamada, kripto para birimi madenciliği birimlerinin satışlarında yaşanan düşüşler dolayısı ile 4. çeyrekte zarar etmedikleri ve farklı nedenler ile gelirlerinde düşüşler olduğunu açıkladı. Yetkililer tarafından resmi olarak Nvidia adına yapılan açıklamada, kripto para madenciliği birimlerinin satışlarından dolayı zarar etmelerinin henüz bu çeyrekte mümkün görünmediğini sadece belirli bir takım nedenler dolayısı ile hedefledikleri gelir seviyesine 4. çeyrekte ulaşamadıklarının bilgisi paylaşıldı.

Nvidia: Ekran kartlarına olan talep azaldı!

Nvidia yönetimi bu çeyrekte daha düşük bir gelir beklediklerini ve tek haneli bir büyüme rakamı beklentisinde olduklarını açıkladı Yapılan resmi açıklamada, şirketin resmi verilerinin henüz açıklanmadığı ancak raporların bunu gösterdiği doğrulandı. Şirket içerisinde kripto para madenciliği birimlerinin satışlarından doğacak olan olası düşüşlerin hesap edildiği ve sonucunda bu nedenle değil, ekran kartlarına olan talebin belirli nedenler dolayısı ile azalmasından kaynaklı olarak gelirlerin ve büyüme oranlarının düşecek olduğu açıklandı. Nvidia, dünyanın en büyük ekran kartı üreticilerinden birisi değil, birincisi olarak tanınıyor ve yeni modellerinin fiyatından dolayı bazı oyuncular boykot uyguluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu