BitcoinHaberler

‘O Konuşursa Olur’ Denilen İsim Konuştu: Bitcoin Fiyatı…

Herkes onun için 'o ne derse olma ihtimali var' diyor. 'O' konuştu!

Miller Value Partners’in kurucu ortaklarından Bill Miller, kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında konuştu. Söyledikleri çoğu insanın dikkatini çeken Miller, lider kripto para birimimin gelecek yıllarda değişim göstermeye devam edeceğini ancak gelecek yıllarda yatırımcıları bekleyen olumlu süreçlerin olacağına işaret etti.

Her büyük yatırım bankası, hem devasa servete sahip şirket, tüm büyük yatırımcıların yönettiği şirketler bir gün er ya da geç Bitcoin satın alacak ve yatırımlarının bir kısmını Bitcoin’e aktaracak. Bitcoin değişkenlik gösterecek ancak kalıcı olmayı da sürdürecek. Fiyatı değişkenlik göstermeye devam edecek.

Her büyük şirketin gelecekte Bitcoin olmazsa bile altın veya benzer türev varlıklara yatırım yapmasını bekliyorum. Bir şekilde ya Bitcoin, ya altın ya da bunlara benzer bir şeylere nakit varlıklarının bir kısmını yatıracaklar. – Miller Value Partners’in kurucu ortaklarından Bill Miller

Miller, Bitcoin fiyatının gelecekte de yukarı yönlü değişkenlik göstermeye devam edeceğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu