binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÖğrenciler Eğitim Masrafları İçin Kripto Para Yatırımı Yapıyor

Öğrenciler Eğitim Masrafları İçin Kripto Para Yatırımı Yapıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırımı yapan, bu piyasadan kazanç elde eden ve bu sistemden beklentisi olan yatırımcılar sadece araştırmacı ya da iş adamları değil. Son zamanlarda çıkan haberlere bakıldığı zaman özellikle de Amerika’da öğrenciler üniversite ve eğitim masraflarını karşılamak için kripto para birimlerinden çokça yardım almaya başladı.

Öğrencilerin bu düzen içinde hem eğlendiği hem de kazançlı çıkarak eğitimlerine katkıda bulunduğu gelen bilgiler arasında. Amerika sınırlarında yapılan sıcak bir araştırma ile bu izlenimler ve haberler de doğrulanmış durumda.

Kripto Para Yatırımı Öğrencilere Kazançlı Geliyor

16 ve 20 Mart 2018 tarihleri arasında yapılan çok yeni bir araştırmada üniversite öğrencilerine belli başlı sorular soruluyor. Çıkan sonuçlara göre ankete ve araştırmaya katılan öğrencilerin %21.2’lik bir kısmı eğitim masraflarını karşılamak için kripto para yatırımı yaptığını belirtmiş durumda.

Sürekli olarak gelgitler yaşayan ve yükselişleri ile ümit vaat eden kripto paraların sistemli yükselişinden akıllı çözümler ile faydalanabiliyorlar. Üniversite borçlarını ödemek için de hızlı bir girişim yapılabiliyor.

Hızlı Yükselişler Göz Kamaştırıyor

Bilindiği üzere 2017 yılının başlarında Bitcoin 1000 dolar olarak yıla başlamıştı. Piyasadaki dalgalanmalar ve akıllı çözümlemeler ile değer bir anda aynı yıl içinde 20000 dolara kadar hızla yükselişe geçmişti. Her ne kadar gözleri kamaştıran ve başarılı bir sonuç olarak görülen yatırım kanalı olsa da öğrencilerin bu yatırıma bütçe ayırması için kredi çekmesi de tehlikeli sonuçlara sebep olabiliyor. Sonuçta piyasa şu aralar oldukça dalgalı bir süreçten geçiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail