BitcoinHaberler

Okcoin, Bitcoin’in (BTC) Benimsenmesini Artırmak İçin 165 Milyon Dolarlık Kolektif Yatırım Başlattı

Borsa, StacksOrg ile yaptıkları ortaklık sonucu "Bitcoin Odyssey"i piyasa sürdüklerini açıkladı.

Kripto para borsası Okcoin, risk sermayesi firmaları arasında Bitcoin’in benimsenmesini hızlandıran çözümlere 165 milyon dolar dağıtma sözü veren Bitcoin Odyssey‘i piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Bitcoin Odyssey, Stacks Accelerator ve Stacks Foundation ile birlikte piyasaya sürüldü. Katılımcı firmalar arasında CoinDesk ana şirketi Digital Currency Group, GSR ve White Star Capital’in de yer aldığı bildirildi.

Sermaye ve kaynakların Bitcoin Blockchain’indeki Bitcoin tabanlı akıllı sözleşmeler için açık kaynaklı bir ağ olan Stacks üzerine inşa edilen ürünlere gideceği açıklandı.

Odyssey girişimi, Okcoin’in liste başkanı eş başkanlar Alex Chizhik ve Stacks Accelerator Partneri Kyle Ellicott tarafından yönetilecek.

Konuyla ilgili konuşan Alex Chizhik,

Dikte edilen tutarları tahsis eden merkezi bir fon oluşturmak istemiyoruz. Yapmak istediğimiz şey, esasen üst düzey VC’ler ve projeler arasında bir eşleştirme hizmeti oluşturmaktır. Sabit tahsis edilmiş bir miktar yok. Her bir proje için ayırdığımız minimum bir miktar yok.

dedi.

Chizhik ayrıca Odyssey için ilk finansman hedefinin 100 milyon dolar olduğunu belirterek bir sonraki hedeflerinin daha fazla aboneye sahip olmak olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu