AltcoinHaberler

OKX CEO’sundan Axie Infinity (AXS) Paylaşımı: “Yarın Heyecanlanacaksınız!”

Ünlü CEO, "Axie Infinity (AXS) ailesi yarın heyecanlanacak" diyerek büyük bir duyuru gelebileceğinin sinyalini verdi.

2021 yılında kategorisel ralliler gördük. Belirli kategorilerde yer alan ve zamanı gelen projelerin popülerliğinin artmasıyla güzel yükselişler yaşandı. Bunlarında birisi de Axie Infinity oldu.

Play to earn projelerin ve GameFi sektörünün önde gelen projeleri arasında yer alan AXS, 2021 yılında %27.000’lik bir artış yaşadı.

0.59$ seviyelerinden 166$ seviyelerine kadar çıkan AXS zirvesinden yaşadığı geri çekilme ile birlikte 70$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Bu noktada OKX (eski OKEX) CEO’su Jay Hao’dan AXS’ye yönelik bir paylaşım geldi. Twitter hesabından paylaşım yapan ünlü CEO, “AXS ailesi yarın heyecanlanacak” diyerek büyük bir duyuru gelebileceğinin sinyalini verdi.

FOMO’ya Kapılmayın

AXS yatırımcılarını heyecanlandıran bu paylaşımın arkasından ne çıkacağı merakla beklenirken, uzmanlar marketin genel durumu göz önüne alındığında fırsatı kaybetmek korkusuyla hareket edilmemesi gerektiğini hatırlatıyor.

Her ne kadar fiyat zirvesinin %50 altında işlem görüyor olsa da, AXS’nin yaşadığı sert yükseliş dikkate alındığında yeni giriş yapacakların kar-risk rasyosunu iyi değerlendirmeleri gerekecektir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu