BorsaHaberlerKripto Para

Olası Sokağa Çıkma Yasaklarında Kripto Para Borsalarına Ne Olacak?

Sokağa çıkma yasakları durumunda ülke borsaları durdurulabiliyor. ABD'de ve tüm dünyada borsaların çalışmasına beklenmedik olsa bile durdurma işlemlerine denk gelmek mümkün.

Corona virüsü dolayısı ile düşen ABD borsalarında bir süreliğine durdurma işlemleri uygulanmıştı. Bugün tam sokağa çıkma yasakları uygulanması durumunda genel merkezi kapalı olacak kripto para borsalarının durumunun ne olacağı merak ediliyor. Kripto para borsaları normal şartlarda uzaktan çalışma sistemi ile çalışan, ancak genel merkezden işlemlerin onaylanması dahil tüm işlerin yürütüldüğü yerler olarak biliniyorlar.

Bir süre genel merkezin kapalı kalması halinde kripto para borsalarının güvenlik başta olmak üzere uzaktan nasıl hizmet sunacakları merak konusu olurken bugüne kadar hiçbir yasak uygulanmadığından kripto para borsalarının bu tür bir durumda genel merkezi kapatması halinde bile çalışmalarına devam edebileceği tahmin ediliyor.

Ancak küçük borsaların ve evden çalışmaya organize olmamış olanların bu tür durumda genel merkezi ev haline bile getirebileceği, bu sayede çalışmaları sürdürebileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu