Kripto HaberleriAnalizOlumlu Haberlere Rağmen Ripple Neden Yükselmiyor?

Olumlu Haberlere Rağmen Ripple Neden Yükselmiyor?

Takip et

Son zamanlarda üst üste gelen bir çok olumlu habere karşı Ripple durağan seyrini koruyor.

Fakat herkesin kafasında, “bunca habere karşı XRP fiyatları neden artmıyor?” sorusu var. Ripple’nin bünyesinde bulunan xCurrent ve xRapid teknolojileri; bankaların dünyadaki şubeleri arasında Swift yerine Blockchain teknolojisini kullanarak çok daha hızlı transfer yapmasını sağlıyor. Fakat bu teknolojileri kullanan bankalar Ripple (XRP) kullanmak zorunda değiller. Hal böyle olunca bankalar Ripple’nin bu teknolojisini kullansa bile transferler için ya kendi coinlerini üretiyor ya da başka coinleri kullanıyor. Takibi unutmamak gerekir ki anlaşma yapan bankalar arasında XRP kullananlar da var.

Bir çok analizciye göre, bu durum gelen olumlu haberlere rağmen XRP fiyatlarının artmasının önünü kesiyor. Fakat Ripple ne kadar bankayla anlaşır ve değerli bir şirket haline gelirse, XRP fiyatlarının da o denli artacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Diğer kripto paralardan farklı olarak bir şirket bünyesinde olan XRP, bu durum sebebiyle birçok kişi tarafından eleştirilmesine karşın birçok kişi tarafından da daha güvenli olarak gösteriliyor. Çünkü insanlar herhangi bir sıkıntı durumunda kendilerine bir muhattap bulabiliyorlar.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları