Kripto HaberleriBasın BülteniÖn Satışta 30 Milyon Dolar Toplayan ve Ganimet Kutularını Tanıtan Big Eyes...

Ön Satışta 30 Milyon Dolar Toplayan ve Ganimet Kutularını Tanıtan Big Eyes Coin, Dogecoin ve Shiba Inu ile Rekabet Ediyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bu yıl çıkış yapan ve dikkat etmeye değer birçok yeni kripto projesi var. Bu projelerden en dikkat çekeni Big Eyes Coin’den (BIG) olabilir.

Meme madeni para, resmi olarak piyasada bulunmadan şimdiden etkileyici başarılar elde ediyor ve kendisini bile geride bırakabilecek büyük planları var. Olağanüstü bir 30 milyon dolar toplayan ve şüphesiz büyümeye devam edecek olan bir rakam, arkasında zaten destekleyici ve yükseliş eğilimli bir topluluk oluşturduğunu gösteriyor; geliştiricilerin en son Big Eyes Ganimet Kutuları duyurularıyla takdirlerini gösterdiği bir şey.

Ganimet Kutuları Nedir?

Metaverse ve P2E projelerinin tanıtılmasından bu yana oyun ve kripto arasındaki geçiş giderek daha fazla arttı, bu nedenle ganimet kutularının eninde sonunda ortaya çıkması çok doğaldı.

Birinci şahıs nişancı oyunlarından fantezi rol yapma oyunlarına kadar, ganimet kutuları tüm oyuncuların karşılaştığı ve genellikle keyif aldığı bir şeydir. Oyunlarda, piyangoya benzer şekilde kutunun içinde ne olduğunu bilmeden ödül kazanmanın bir yoludur.

Ancak kripto söz konusu olduğunda, bu, alıcıların NFT’ler ve hatta gerçek jetonlar gibi şeyler kazanarak sürprizden yararlanmaları için başka bir fırsattır. Hem eğlenceli hem de erişilebilir olma etrafında dönen Big Eyes gibi bir mem para projesi için bu, mevcut alıcıların kazanması için eğlenceli ve yeni bir yol sunarken başka bir demografiyi yakalamanın mükemmel bir yoludur.

Bu, Big Eyes Coin’in Meme Coin Katili Olmasına Nasıl Yardımcı Olur?

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) şüphesiz meme coin nişinin kralı ve prensidir. Dogecoin her şeye 2013’te başladı, Shiba Inu ise 2021’de diğer tüm meme paraları arasında en iyi performansı sergiledi.

Şimdi bile, Elon Musk’ın (ilk etapta onları havaya uçurmaktan kısmen sorumlu olan) alıcıları piyasaya acele gönderen belirsiz bir tweet atıp atmamasına bağlı olarak hala büyüme dalgalanmaları yaşıyorlar. Bu monarşiyi devirmek zor olacak ama “Big Eyes” bunu başarma potansiyeline sahip. Bu ganimet kutuları, projenin yatırımcılara sunduğu en son teşvik olacak.

Ganimet kutuları üç farklı seviyeye sahip olacak: Cute Box, Kitty Vault ve Super Saiyan Box. Bunların açılması sırasıyla 100$, 500$ ve 1000$’a mal olacak. Bunlar pahalı görünse de, ödüller arkalarındaki değeri kanıtlıyor.

Alıcılar her zaman, çok değilse de çok daha fazlasını harcadıklarından bir token tedarik worgu kazanma şansına sahip olacaklardır; mümkün olan en yüksek ödül 100.000 $ değerinde, çılgınca bir miktar. Büyük bir ikramiye kazanma potansiyeli, insanları her hafta piyangoya çeken şeydir ve burada da aynı şekilde çalışmalıdır. Bu ganimet kutularının topluluk üzerinde yaşatacağı bağımlılık ve eğlence, bu projenin kârlılığının yanı sıra ürettiği sınırsız keyfin sadece bir başka örneğidir.

Tüm bunlar, Big Eyes hala ön satış aşamasındayken, Big Eyes Coin’in lansmanından sonra bir sonraki büyük şey olma şansını bu kadar inandırıcı kılan da budur. Oyundan veya piyangodan – veya her ikisinden de – hoşlanan yatırımcılar bunu kaçırmak istemeyeceklerdir.

Daha fazla bilgi için:

Website: https://bigeyes.space/
Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL
Twitter: https://twitter.com/BigEyesCoin

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları