Haberler

‘Önce 20.000 dolara çıkacak, sonra 100 dolara düşecek’

Civic’in CEO’su Vinny Lingham, Bitcoin fiyatında tekrar büyük bir artış olmasını öngördü. Gelecek birkaç ay veya yıl içerisinde 20.000 dolar seviyesine yükseliş beklediğini belirten Lingham, 20.000 doların bir balon olacağını, yükseliş sonrasında bir düşüş sürecine girilecek olduğunu ve bunun yatırımcıları oyuna çekmek için yapılmış olacak bir hamle olmasını beklediğini açıkladı.

20.000 dolar seviyesinin ne zaman olacak olduğu konusunda tarih vermeyen Civic’in CEO’su Vinny Lingham, 100 dolar veya altına gerileyecek olduğu tarihin ise son derece kısa olacak olduğunu ve bu tarihi bilmenin rekor kırıldıktan sonra daha kolay olabileceğini açıkladı.

Bitcoin tekrar körü körüne bu piyasaya güvenenler dolayısı ile 20.000 dolara yükselecek ve bu balon seviyesinden sonra 100 dolar ve daha altında bir tutara kadar gerileyecek. Bunun nedeni ise yatırımcıların bir türlü asla akıllanmaması ve sürekli olarak hatalara yenik düşmeleri olacak. Hatalara yenik düşenler balona inanacak ve 20.000 dolar seviyesinden itibaren 100 dolar altına kadar gerileyecek piyasada yok olacaktırlar. Çok değil, bir süre sonra bunu göreceğiz. – Civic’in CEO’su Vinny Lingham / 18 Ekim 2018

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu