XRP

Önceki Tahminleri Doğru Çıkan Analist: XRP Yükselecek!

Tom Demark Sequential adlı analis kendi adıyla anılan göstergenin yükseliş sinyalleri verdiğini açıkladı.

3. büyük kripto para olan XRP’nin son dönemde 0.25 dolar seviyesine kadar düşüş yaşamış olması bazı yatırımcılarda panik yarattı. Tom Demark Sequential isimli kripto para analisti ise açıklamalarında XRP’nin yükseleceğine işaret veriler olduğunu ve yükseliş beklentisinin hızla devam ettiğinin altını çizdi. 0.30 dolar seviyesinin üzerinden tekrar düşüş yaşamaya başlayan XRP’nin yeniden ne zaman yükselecek olduğu konusunda açıklama yapmayan Sequential, “şamdanlar yükseliş yönüne işaret ediyor” dedi.

XRP Yatırımcıları Korkuttu

0.25 dolar seviyesine kadar düşüş gösteren XRP’nin özellikle de 0.24 dolar ve altına düşmesi durumunda panikleyecek çok sayıda yatırımcı olduğu bilinmekte. Bu durum ise özellikle XRP’ye kısa vadeli yatırım yapan ve kazanç bekleyen, özellikle 0.30 dolardan yatırım yapanların endişe etmesine sebep oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu