binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÖnde Gelen Analist, Bu Hafta Yakından İzleyeceği 6 Altcoini ve Nedenlerini Açıkladı!

Önde Gelen Analist, Bu Hafta Yakından İzleyeceği 6 Altcoini ve Nedenlerini Açıkladı!

Kripto para analisti Miles Deutscher, yaptığı açıklamasında bu hafta radarında olacak altcoinlerin listesini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Miles Deutscher kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, bu hafta Bitcoin ve bunun dışında yakından takip edeceği kripto paraların listesini paylaştı.

İşte analistin görüşleri ve takip ettiği kripto paralar:

  • Bitcoin (BTC): Hafta içi bir miktar yükselişe rağmen Bitcoin, 200 haftalık hareketli ortalamanın altında bir başka haftalık kapanışla düşüş momentumunu sürdürüyor. BTC, yaklaşık 25 bin dolarlık önemli yatay destek civarında seyrediyor. Spot ETF trendi, yeni güncellemelere kadar yorgun görünüyor ve dikkatli olunmasını gerektiriyor.
  • Chainlink (LINK): LINK, muhtemelen 2 Ekim’de yapılacak SmartCon nedeniyle agresif bir şekilde yükseliyor. Tarihsel olarak, LINK konferanstan önce bir fiyat artışı ve ardından bir düşüş görüyor. Testnet v3 geçişinin acil bir tetikleyici olarak hareket etmesiyle Deutscher, günlük zaman diliminde en yüksek aralığına yaklaşırsa LINK için ayı lehine düşünüyor.
  • Open Exchange Token (OX): Tokenin değerini etkileyen agresif kilit açma işlemlerine rağmen Deutscher bu borsada boğa eğilimini sürdürüyor.
İlgili Haber  Binance ile Japonya'nın En Büyük Finansal Kuruluşu Arasında Dev İşbirliği Duyuruldu!
  • Arbitrum (ARB): Post Tech, Arbitrum Odyssey etkinliğinin geri dönüşü ve Arbitrum teşvik programının onaylanması gibi Arbitrum ekosisteminden gelen olumlu haberler Deutscher’in dikkatini çekti. Deutscher, 4. çeyreğin sonları/1. çeyreğin başlarında daha geniş bir EIP-4844 trade’i için pozisyon almak üzere olası büyük düşüşü kullanmayı planlıyor.
  • Optimism (OP): Bu hafta büyük bir token kilidinin açılmasıyla tokenin arzının ~%3’ü (31 milyon dolar) açılmış olacak. Tokenin vakfı ayrıca 7 ayrı alıcıya 2 yıllık kilitleme ile ~150 milyon dolarlık OP satıyor. Deutscher, kısa vadede kısa vadeli bir hedge olarak bununla ilgileniyor ve kilit açma sonrası durumu yeniden değerlendirecek.
  • Frax Hisseleri (FXS): Deutscher, yaklaşan V3, Fraxchain, Fraxlend, frxETH vb. gibi gelişmeler nedeniyle FRAX ekosisteminde boğa eğilimi gösteriyor.
  • Worldcoin (WLD): Yapay zeka popüler bir konu olmaya devam ederken, analiste göre WLD izlenmesi gerekenlerden biri. ‘Nefret edilen coin’ kategorisinde olmasına ve yüksek bir tamamen seyreltilmiş piyasa değerine sahip olmasına rağmen, analiste göre coinin dolaşımdaki değeri kabul edilebilir düzeyde.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail