Haberler

Opera’dan Yeni Özellik: ABD’liler Apple Pay İle BTC/ETH Satın Alabiliyorlar

Opera tarayıcısı tarafından yeni bir özellik daha getirildi.

Opera’dan yayınlanan güncelleme açıklamasında tarayıcının bundan sonra Apple Pay kullanıcılarına BTC ve ETH almaya izin vermeye başladığı açıklandı. Yapılan açıklamada tarayıcının bundan sonra kullanıcıların ETH ve BTC almalarında büyük kolaylık sağlayacak olduğu, bu kolaylığın ise tarayıcı kullanıcılarının sayısında Apple cihazlarda kullanıcı artışına sebep olabileceği iddia edildi.

Apple Pay bugün ülkemizde kullanılamıyor olmasına rağmen Apple’ın yeni güncellemeler ile Apple Pay’ı gelecek dönemde Türkiye’de de kullanıma sunması mümkün. Henüz bu servisin Türkiye’de kullanılamıyor olsa bile gelecek dönemde ülkeye gelmesi durumunda çok sayıda Apple kullanıcısı ve satış mağazasının Apple Pay kullanmaya başlaması bekleniyor, ki bu durumun Apple’da farkındadır.

*Opera tarayıcısı bugün dünyanın en çok kullanılan 4 tarayıcısından bir tanesidir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu