Kripto HaberleriBorsaOrta Doğu'nun En Hızlı Büyüyen Kripto Borsası Shiba Inu Listeleyecek Mi?

Orta Doğu’nun En Hızlı Büyüyen Kripto Borsası Shiba Inu Listeleyecek Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Orta Doğu’nun en hızlı büyüyen kripto ticaret borsası Rain, Shiba Inu’yu (SHIB) listelemeyi planlıyor.

SHIB topluluğunun en önemli destekçilerinden biri olan Milkshake‘in “Günaydın!” mesajına “Acaba SHIB’i listelemeli miyiz?” şeklinde cevap atması topluluğu harekete geçirdi.

Milkshake konuyu takip eden bir başka tweetinde “Topluluğun gücünü gösterelim. Rain’in SHIB’i listelemesinin gerekip gerekmediğini soralım, sanırım bunu gerçekleştirebiliriz! Onları buraya etiketleyin ve biraz sevgi gönderin.” dedi.

Rain’in attığı tweet SHIB’i platformunda listelemeye karar verdiğini gösteriyor. Borsa listeleme öncesinde Shiba Inu Topluluğu’nun nabzını ölçüyor gibi görünüyor.

Öte yandan, önde gelen bir kripto haber kaynağı olan Watcher Guru, konuyla ilgili Rain’e ulaştıklarını iddia etti ve borsanın yakında Shiba Inu tokenını listeleyeceğini doğruladı.

Rain’den bir sözcü ise “Shiba Inu platformumuzda listelendi. Ancak, henüz takas edilebilir bir coin değil ve özel ekibimiz ticaret için etkinleştirme üzerinde çalışıyor.” dedi ve şöyle devam etti: “Ne yazık ki ticaretin Shiba Inu için ne zaman açık olacağı konusunda kesin bir zaman dilimi yok.”

100’ü Bulabilir!

SHIB token resmi olarak Coinbase, Crypto.com, Binance, KuCoin, Huobi ve Kraken borsaları başta olmak üzere 99 borsa tarafından listelenmiş durumda. Eğer Rain borsası da SHIB’i listelerse bu sayı 100 olacak!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları