coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerOrta Gelir Grubu Kripto Paraları Tercih Ediyor

Orta Gelir Grubu Kripto Paraları Tercih Ediyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Türkiye’de kripto paraların alt, orta ve üst gelir grubu arasında en fazla hangi grup arasında tercih edildiği yatırımcıların aklında kalan ve Google’da arama yaptıklarında yanıt alamadıkları soruların en başında gelmekte. Hali ile yatırımcıların bu soruya yanıt bulamaması akıllarda ”acaba Türk yatırımcılar hangi kripto parayı tercih ediyor?” sorusunu dile getiriyor. Buna dair henüz daha tam anlamı ile net bir araştırma yapılmasa bile Türkiye için yapılmış olan bazı araştırmalardan yola çıkarak Türk vatandaşlarının orta gelir grubuna dahil olan kısmının daha çok kripto paralar ile ilgilendiğini söylemek pek zor olmayacaktır.

Üst Direk Faiz İle Kazanıyor

Alt gelir grubunda olan Türk vatandaşlarının zaten borç ve harç içerisinde yaşamlarına devam ediyor olmaları dolayısı ile kripto paralar değil hiçbir alanda yatırım yapamadıkları bariz ortada. Orta direk ise Bitcoin, altın, döviz üzerinden kar elde etmeye çalışırken üst direk ise direkt mevduat faizi ve döviz üzerinden kar üzerine kar elde etmekte. Kripto paralara en fazla ilginin bölgesel olarak İstanbul’da olduğu, sırası ile Ankara ve İzmir olarak gösterilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları