Kripto HaberleriHaberlerOSC: Kanadalıların Yüzde 40'ı Kripto Paralarını Sattı

OSC: Kanadalıların Yüzde 40’ı Kripto Paralarını Sattı

Takip et

Kanada Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), Kanadalıların ellerinde tuttukları kripto paraların %40 civarını sattıklarını ve daha fazla vatandaşın kripto paraları elden çıkarmak adına çaba harcadıklarını açıkladı. OSC’nin yaptığı araştırma çarpıcı sonuçların ortaya çıkmasını sağlarken, tam anlamı ile %40 oranında kripto para satışı yapılması ve kripto paralardan uzak durulmaya yönelik bu tür adımlar atılmasının arkasında fiyat düşüşleri var.

Fiyatın düşmesi sonucunda Kanadalılar ellerinde bulunan parayı kaybetmemek ve rekor kıran seviyeden direkt aşağı seviyeye doğru ilerleyen Bitcoin’den zarar etmemek adına bu şekilde önlemler almış olabilirler.

Daha Fazla Artabilir

Araştırmalar sadece Kanadalıların değil, tüm dünyada kripto para satışlarında artış olduğunu ve elden çıkarılan kripto paralarda azalmalar olduğunu göstermekte. Araştırmaların sonuçları genellikle büyük yatırımcıların piyasada daha aktif rol oynadıkları yönünde. Kanada Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC) araştırmasının ötesinde Kanada vatandaşlarının ellerinde tuttukları kripto paraların %40 oranında satmalarının arkasında ABD ile yaşanan ticaret anlaşmazlığının da etkisi fazlası ile mevcut. ABD ile Kanada arasında yaşanan ticari savaşın etkisi bölgede ve dünyada hissedilen etkilerden.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları