binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriDogecoinOtomobil Devi Tesla, Ödeme Bilgilerini Güncelledi: Yeni Dogecoin Detayı Var!

Otomobil Devi Tesla, Ödeme Bilgilerini Güncelledi: Yeni Dogecoin Detayı Var!

Tesla resmi web sitesinde, Dogecoin (DOGE) ödemelerini de içerecek bir güncelleme gerçekleştirildi. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticilerinden biri olan Tesla, resmi web sitesinin ödeme kısmında yaptığı bir güncellemede Dogecoin (DOGE) detayına da yer verdi.

Resmi web sitesine göre, Tesla ürünlerini satın alırken American Express, Discover, Mastercard, Visa ve Apple Pay ödeme seçenekleri kullanılıyor. Bununla birlikte Tesla, eklediği notta, bazı ürünler için Dogecoin kullanılabileceğini de belirtti.

Kripto para topluluğuna göre Dogecoin ibaresi daha önce ödeme seçenekleri arasında belirtilmiyordu. Bununla birlikte DOGE, Tesla otomobillerini satın almak için kullanılamıyor. Sadece belirli bazı ürünleri satın almak için kullanılabiliyor.

İlgili Haber  Bir Kripto Para Platformu Geliştiricileri Daha Yatırımcılarının Parasıyla Ortadan Kayboldu

DOGE ile Tesla ürünleri satın almak isteyen kullanıcılara, belirli bir süreliğine ürünün DOGE karşılığını gösteren bir fiyat veriliyor ancak bu kısa bir süre geçerli oluyor. Bir süre sonra fiyatın güncellenmesi gerekiyor. Bunun sebebinin DOGE’un sahip olduğu volalite olduğu biliniyor.

Bununla birlikte Tesla ürünlerinden herhangi birini Bitcoin ile satın almak şu an için mümkün değil. Bir dönem Tesla otomobilleri bile BTC ile satın alınabiliyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail