Haberler

Overstock Eski CEO’su Patrick Byrne 90 Milyon Dolarlık Hissesini Sattı!

Eski Overstock CEO'su Patrick Byrne şirketteki hisselerini kripto para ve altın ticareti yapacağı için sattı.

Eski Overstock CEO’su Patrick Byrne, kripto para ticaretine atılmak istediğini ve kripto para ticareti işine gireceğini açıkladı. Kripto para ve altın ticareti işine girecek Byrna, %13’lük hissenin tamamını sattı ve bu hisse satışı karşılığında 90 milyon dolar para kazandı. 90 milyon dolar kazancınının tamamının kripto para birimi ve altın ticareti için mi değerlendireceği hakkında basın açıklaması yapmayarak sırrını koruyan ünlü CEO, kripto para ticareti yapar ise piyasada kazanç elde edebilecek ve fiyatları değiştirebilecek kadar büyük bir miktar paranın sahibi.

Kripto para ticareti yapacak olmasının yanında altın ticareti de yapacak olan Byrne’ın bu satış kararı sonrasında şirketin hisse senedi değerleri piyasada %20 oranında değer kaybı ile karşılaştı. Şirketin hisseleri %20 değer kaybederken, eski CEO’nun hisselerini satmasının bu büyük düşüşte en büyük etkisinin olduğu açıklandı. Şirketin düşen hisse değerlerinin tekrar yükselmesi için daha fazla güven vermesi ve daha fazla yatırımcıyı çekmesi gerek.

Overstock bugün perakende denildiği zaman akla ilk olarak gelen dev şirketler arasında yerini alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu