bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerOverstock’un CEO’su İstifa Ettiğini Açıkladı, Şirket Doğruladı

Overstock’un CEO’su İstifa Ettiğini Açıkladı, Şirket Doğruladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Overstock’un CEO’su ve kurucusu Patrick Byrne dün yaptığı açıklamada kendisinin belirli bir takım nedenlerden dolayı istifa ettiğini ve bundan sonra şirkete herhangi bir katkısının olacağını düşünmediği için görevine devam edemeyecek olduğu açıklamasında bulunarak konu hakkında şirketten de açıklama yapılmadı. Kripto para birimleri ile olumlu bakış açısına sahip olan ve dijital ticarette kripto paraların kullanılmasına verdiği destekler ile tanınan Overstock’un CEO’su ve kurucusu Patrick Byrne şirketten ayrılarak bundan sonrası için farklı bir şirket ile veya herhangi bir şirket ile iletişimi olmadan yoluna devam edecek.

Teknoloji devi şirketler ve Amazon gibi internet sitelerine bile hizmet sunabilecek kadar büyük olan Overstock’un bu haber sonrasında piyasada değeri %4 ve üzerinde artarken, hissedarların şirkete tekrar güvenmeye başladığı, kazançların düşmeye devam etmesinden dolayı yatırımlarını çeken yatırımcıların yeni yönetim kurulu ve yeni CEO’nun atanması ile birlikte daha fazla kazanç elde edeceklerini düşünerek çok fazla yeni hisseler ile ilgili olarak yatırımlar yaptıkları tahmin ediliyor.

*Overstock’un CEO’su ve kurucusu Patrick Byrne ile ilgili resmi web sayfasından da açıklama yapıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları