Haberler

70 Yaşındaki Pakistan Cumhurbaşkanı Alvi Yeniliğe Kapalı Mı?

Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi, bugün açıklamalarında teknolojiyi hedef aldı.

Pakistan henüz gelişmeye devam eden bir yandan ise ‘gelişmemiş’ ülkeler sınıfında yer aldığını iddia edenlerin olduğu bir ülke. Hemen yanıbaşındaki Hindistan milyarlık nüfusu ve elindeki nükleer bombalar ile Pakistan’dan daha iyi durumda olsa da iki ülke sürekli olarak tartışmaları sürdürmekte kararlılar. Ancak görünen o ki Pakistan’ın gelecekte Hindistan gibi teknoloji alanında başarılar elde etmesi ve yeni teknolojilerde başarılı sonuçlar alabilmesi pek mümkün olmayabilir.

Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi, sanayi sektöründe olan şirketlerin yapay zeka, nesnelerin interneti ve Blockchain gibi yeni teknolojilere karşı savaşmaları gerektiğini açıkladı. Eleştirilerini neye göre ve nasıl yaptığı bilinmeyen Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi’nin geçtiğimiz günlerde de teknolojinin gelişmesinden endişe duyduğu açıklanmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu