Haberler

Pakistan Hindistan’ın Yasaklarını Takip Edebilir

Pakistan hükümeti Hindistan'ın yasaklarını takip edebilir mi?

Hindistan ve Pakistan iki düşman aynı zamanda benzerlikleri ile ‘kardeş’ ülkeler. Sınır hatları bir ve iki ülkede de insanlar benzer kaderi paylaşıyorlar. Hindistan ve Pakistan arasında kültür farkları olsa da 2 ülkede fakir insanların sayısı giderek daha büyük oranda artıyor. Pakistan bugün kripto para yasakları uygulamıyor ve hiçbir kripto para birimi sahibine tehditler yağdırmıyor. Hindistan ise dolaylı yoldan kripto para sahiplerine 10 yıla kadar hapis cezası gibi olaylar ile gündemde ve giderek daha fazla insanın tepkisini çeken kararnameler ile halka sorulmadan kripto paralar yasaklanıyor.

Hindistan’da uygulanan yasakların kısman Pakistan’da da uygulanmasının mümkün olabileceği, Pakistan ekonomisinin giderek kan kaybı yaşamasına bağlı olarak ciddi ekonomik sorunların gündemde olduğu belirtiliyor. Amerikan başkanından yardım istediği haberleri yerel Pakistan basınında yer alırken ABD Başkanı Trump ile Pakistan Başbakanı Imran Han’ın ekonomik konuları görüştükleri ve bu konuda yaptıkları görüşmelerde daha fazla destek istediği belirtiliyor.

Hindistan ve Pakistan birbirlerinin yaptıklarını yapması ile bilinen 2 ülke olduğu için her an için Pakistan’da kripto para kararları alabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu