Kripto Para

Panik Alımlar Aynı Hataya Düşürüyor

Kripto paraların yükselişinde panik satışlar rol oynuyor.

Bitcoin yükseldi, kripto para piyasalarında yeni endişeler ve geçmişte tekrar tekrar gündeme gelen hatalar tekrarladı. Yatırımcılar, kripto para birimlerine yönelik olarak bu sefer panik satış değil, panik alım yaptılar. Panik alımların yapılması gelecekte aynı hatayı yaşamayacak olduklarını düşünen yatırımcılar için kayıp yaşamayacak oldukları anlamına gelmiyor. Yatırımcılar, bugün gün içerisinde ve dün başlayan yükselişlerde yaptıkları alımlardan zarar etmemek için piyasanın durumuna çok dikkat etmeli ve 200 dolar civarında bir düşüşün kayıp oranının çok yüksek olabileceğini göz önünde tutarak hareket etmeliler.

Aynı hataya düşmeyin!

Kripto paraların yükselişine aldanarak alım yapanların bir kısmı yükselişin hiç bitmeyecek olduğu ve sürekli devam ederek kendilerine büyük oranda kazanç getirebileceğini düşünüyor. 20 bin dolar düzeyinde yapılan hataların aynısının bugün tekrar yaşanmaması için yatırımcı kimseler, kripto paraların yükselişinin devam edip etmeyecek olduğu hakkında piyasada fiyatların düşebilecek olduğu ve bunun an meselesi olduğunu hatırlamalı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile yükselmesi arasında sadece 1 saat kadar kısa süre olması çok mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu