BitcoinHaberler

Pantera Capital’ın CEO’su Bitcoin Tahminini Açıkladı: İşte İnanılmaz Tahmin

Dan Morehead'e göre Bitcoin için müthiş yükseliş kapıda!

Bitcoin fiyatının yakın ve uzun vadeli durumuyla ilgili her geçen gün yeni bir tahminde bulunan analistlere sürekli olarak bir yenisi daha ekleniyor. Bazıları ünlü kripto para birimini son derece değersiz bulurken bazıları ise dudak uçuklatıcı yeni tahminlerde bulunmaktan çekinmiyor.

Pantera Capital’ın CEO’su Dan Morehead de Bitcoin ile ilgili son derece iyimser tahminlerde bulunanlar arasında yer alıyor. Morehead’in tahmini 500 bin dolar!

Bitcoin’in her halving sonrası ciddi şekilde yükselişe geçtiğini ve bu durumu etkileyen sebepleri ortaya koyan Morehead’e göre büyük BTC yükselişinin eli kulağında.

Daha önce halving sonrası boğa sürecinin 446 gün süreyle devam ettiğini ortaya koyan Morehead, önceki halving süreçleriyle şimdikini karşılaştırdığında Bitcoin’de hızlı bir yükseliş trendine girileceğini doğruluyor. Aslında Morehead, yaklaşık 1 milyon dolarlık bir öngörüye sahip ancak yatırımcıları çok da umutlandırmamak için şimdilik hedefini düşük tuttuğunu vurguluyor ve ekliyor: “Bu tahmin belki kulağa çok uçuk gelebilir ancak yüzde 50’lik bir ihtimal varsa o da Bitcoin’in müthiş bir yükselişle 2021’in Ağustos ayında 500 bin dolara çıkacağı.”

İlgili Haber
Bitcoin Halving (Yarılanma) Nedir? Daha Önce Fiyatı Nasıl Etkiledi? Şimdi Nasıl Etkiler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu