Kripto Para

Para Parayı Çekiyor: Bitcoin’den En Çok Varlıklı İnsanlar Kazanıyor

Kripto para birimlerinin dün yaşanan yükselişinden kazananlar yine yüksek varlıklara sahip olan yatırımcılar oldu.

Yazılı olmasa da söylenen bir gerçek vardır: Para parayı çeker. Bugün gram altının fiyatı 100 liraya düşse 100 liradan asgari ücretli bir insanın satın alabileceği altın belki 10 tane, belki 20 tanedir. Gram altının bir sonraki gün 500 dolara yükseleceği söylense bile bir asgari ücretli ‘yatırımcı’ 1000 tane gram altın alamayacağı için yine bu düşüşten en çok kazanan varlıklı ve geliri yüksek olan yatırımcılar olacaktır.

Bitcoin ve kripto para birimlerine sahip olan yatırımcılar da dün 10.100 doların görülmesinin ardından bu durumu yaşadı. Varlıklı yatırımcılar 9 koyduysa 10 alırken, az biraz yatırımı olanlar 9 koyduysa 9.2 olarak geri dönüş aldı.

Kripto para piyasasının son dönemde düşük varlıklara sahip insanlar için çok kazanç getirmediğine değinen birçok yatırımcı, yeni dönemde daha farklı altcoin yatırımlarına ve farklı döviz gibi yatırım araçlarına yönelmeyi düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu