Haberler

Paradigm, 2.5 Milyar Dolarlık Kripto Para Girişim Fonu Kurdu!

Paradigm kripto paralarda yolculuğun yeni başladığına inanıyor.

Risk sermayesi şirketi Paradigm, kripto para şirketleri ve protokolleri için 2.5 milyar dolarlık yeni bir girişim fonu oluşturduğunu duyurdu.

Şirketin kurucu ortakları Matt Huang ve Fred Ehrsam’ın bir blog yazısıyla açıkladıkları bu fon, kripto para sektörünü ve Web3 uygulamalarını hedef alacak.

Kurucuların kalem aldıkları blog yazısında kripto paraların geleceği, teknolojik gelişmeler ve Web3’e ilişkin beklentiler paylaşıldı.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“2018 yılında büyük bir kışın ortasında, bu devrime katkıda bulunmamızın en iyi yolunun bir yatırım şirketi kurmak olduğunu fark ettik ve Paradigm’i kurduk. Daha sonra Web3 kültürüne kendimizi kaptırdık.

Araştırma, mühendislik, güvenlik, yetenek, iletişim ve pazarlama, hukuk ve politika ve kripto girişimcilerinin projelerini ilerletmek için ihtiyaç duyabilecekleri diğer her şey etrafında alan uzmanlarından oluşan bir ekip oluşturduk.

Kriptoya olan inancımız son 3 yılda güçlendi. Bu nedenle yeni nesil kripto şirketlerine ve protokollerine yatırım yapmaya devam etmek için 2,5 milyar dolarlık yeni bir girişim fonu oluşturduğumuzu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu fon amiral gemisi fonumuzla birlikte hareket edecek.

Merkezi olmayan finansal sistemler, kümülatif varlıklarda 100 milyar doları aşacak şekilde büyümüştür, ancak yine de geleneksel finansal sisteme baktığımızda bu küçük bir alanı temsil ediyor.

Web3 uygulamaları on milyonlarca kullanıcıya ulaşacak şekilde büyümüştür, ancak yine de milyarlarca Web2 kullanıcısından çok uzaktır. Yolculuk daha yeni başlıyor ve kriptonun potansiyeli hiç bu kadar net olmamıştı.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu