BitcoinEthereum

Paul Graham’dan Önemli Bitcoin ve Ethereum Açıklaması: “Yüzde 80’ini Sattı”

Graham'ın arkadaşı, elindeki BTC'lerin %80'ini ETH için sattığını açıkladı.

Silikon Vadisinin en ünlü isimlerinden birisi olan Paul Graham, kripto para sektörüne yönelik ara ara yaptığı açıklamaları ile de tanınıyor.

Startup’ların “kurucu babası” olarak bilinen ve yaptığı girişimlerle milyarlarca dolarlık değerlemelere ulaşan Graham, yakın bir arkadaşının ciddi miktarda Bitcoin (BTC) satışı yaptığını vurguladı. Graham, 1,3 milyon Twitter takipçisine yaptığı açıklamada şunları belirtti:

Finansal konularda asla yanılmayan bir arkadaşım elindeki BTC’lerin %80’ini Ethereum’a çevirdi.”

Silikon Vadisi, Ethereum’a Geçiyor

Graham’ın bu arkadaşının kim olduğu bilinmese de bunun ya bir milyarder ya da bir milyoner olduğu tahmin edilebilmekte.

Söz konusu kişinin Graham’ın yakın arkadaşı milyoner Fred Wilson olduğu tahmin edilse de ünlü ismin zaten sıkı bir ETH yatırımcısı olduğu biliniyor. Buna ek olarak Silikon Vadisindeki girişim firmalarının birçoğunun ise çoktan Ethereum yatırımı yaptığı biliniyor.

Şu an için Ethereum’un bu kadar ön plana çıkmasının temel sebebi ise NFT’ler ve yeni güncelleme olabilir.

Ethereum ağındaki London hard forku ile beraber EIP-1559 aktif hale getirildi. Bu güncelleme ile beraber ağda düzenli olarak ETH yakılmaya başlandı ve ağ deflasyonist bir yapıya büründü.

Ethereum yatırımcıları da bunun faydasını kısa sürede ortalama %50 yükseliş ile gördü. Ethereum ağındaki her işlem ücreti üzerinden ETH yakılmaya devam edildikçe de bu etkinin böyle devam etmesi bekleniyor. Ethereum fiyatı için orta vadeli hedef ise 4.500 dolar olarak biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mur

Gene pılan uygulamasına geçtiler piçler oyuna gelen yemilir


Başa dön tuşu