Haberler

Paxful, LocalBitcoins’in Hacmini İlk Kez Geçti!

Eşler arasında kripto para ticareti sağlayan Paxful, ilk kez en büyük rakibi olan LocalBitcoins'i geçerek 1. sıraya yerleşti.

Haziran ayı haftalık ticaret hacmi rakamlarına göre Paxful ve LocalBitcoins arasındaki rekabet daha da fazla kızıştı. Tarihte ilk kez eşler arası kripto para transfer platformu Paxful’un LocalBitcoins’i birkaç yüzbin dolar farkla geçtiği öğrenildi.

Haftalık olarak ticaret hacminde ilk kez LocalBitcoins’i geçen Paxful için bu haber oldukça önemli iken, özellikle bu haber ile beraber çok sayıda kripto para birimi yatırımcısının bundan sonra LocalBitcoins’i tek güvenli seçenek olarak görmeyecekleri ve bu sebeple Paxful’u da aktif olarak kullanmaya başlayabileceklerinden söz edildi.

39.5 milyon dolar haftalık ticaret hacmi raporlayan LocalBitcoins’e oranla Paxful ise 39.8 milyon dolar haftalık ticaret hacmi raporlayarak dikkatleri bu hafta için üzerine çekmiş durumda. LocalBitcoins, bugün tüm dünyada aktif olarak milyonlarca kripto para yatırımcısı olan ve olmak isteyen kişiler tarafından kullanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu