blank
Haberler

PayPal’da Şok! ‘Sık Aralıklarla Kripto Para Ticareti’ Gerekçesiyle 6 Aylık Ban Uygulandı!

ABD'li çevrimiçi ödemeler devi kripto para alanında haberlerin birinci sırasına konu olmayı başarıyor.

Reddit’te bir kullanıcının yayınladığı PayPal gönderisi günün en önemli başlıkları arasına girdi. PayPal’ın son dönemde sunmaya başladığı kripto para borsası hizmetinden yararlandığını açıklayan bir kullanıcı, hesabının ‘sık sık işlem yapılması’ gerekçesiyle 6 aylık (180 gün) süreyle banlandığını açıkladı.

PayPal’ın bu konuda daha önce hiçbir zaman kendisini uyarmadığını, günlük, haftalık veya aylık bir alım veya satış kotasından haberinin olmadığını belirten kullanıcı her bir işlemi kanıtladığını ancak yine de hesabının açılmadığını iddia etti.

PayPal Açıklama Yapmazsa İşler Kızışabilir!

Çok sayıda PayPal kullanıcısı ise PayPal’ın sosyal medya hesaplarını etiketleyerek durumun nedeni hakkında açıklama beklediklerini belirtti. Hesabı 6 ay süreyle banlanan kullanıcı PayPal hesabında tam 462 dolarının kaldığını ve hesabına ulaşamadığını iddia ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu